POP IN to nowe miejsce w centrum Gdyni, które powstało na ul. Władysława IV w sąsiedztwie słynnego baru mlecznego "Słoneczny". 
Przygoda z kreowaniem tego miejsca było niezwykła: najpierw młotkiem, piłą i dynamitem usunęliśmy zastane wnętrza pijalni piwa a następnie przystąpiliśmy do działania. To co odsłoniliśmy  wprawiło nas w zachwyt: stare piękne cegły i poszarpane znakiem czasu ściany.
Padła decyzja - to musi zostać,  łącznie e śladami młotka Pana Arka na scianach w łazience. Dodaliśmy do tego delikatność i ekspresję artystycznego gestu.
W kompozycji wnętrza wyczuwalna jest zabawa ze sztuką: od nawiązań do amerykańskiego Pop-artu, kompozycji z dzieła Alexandra Liebermana, mozaiki z Central Parku po świetne obrazy Ewy Koniecznej - Pilachowskiej i Andrzeja Koniecznego. W blue roomie są też prace Andrzeja Smolana.
No i co najważniejsze: przestrzeń kreujedowcip i zabawa konwencją typowego stylu industrialnego. Nie dziwi więc zbudowana wspólnie przez ekipę Sikora Wnętrza  ze znajomymi Inwestora ściana z 24.000 klocków lego czy wspólnie wykonana kompozycja "Pollock" na posadzce.
Ten projekt to była świetna zabawa ale tak naprawdę POP in Diner &Bar to efekt dwunastu lat doświadczeń zdobytych przez właścicieli w prowadzeniu lokali w Trójmieście. 
Od dawna chcieli stworzyć coś wyjątkowego i dopracowanego w każdym, najmniejszym detalu.
Szefem kuchni został Robert Kowalczyk - prawdziwy pasjonat i profesjonalista, który potrafi się bawić smakiem amerykańskiej kuchni łącząc ją z lokalnymi akcentami. W restauracji POP IN Diner&Bar można więc liczyć na szeroki wybór śniadań, klasyki kuchni amerykańskiej aż po autorskie luche. To też dobre miejsce na before, gdyż wybór whisky i ciekawych alkoholi jest naprawdę duży.
Autorem zdjęć jest Tom Kurek.
PO LEWEJ - EFEKT FINALNY - PO PRAWEJ STAN OD KTÓREGO ZACZYNALIŚMY REMONT:
Back to Top