Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem projektowania wnętrz, które działa na terenie całego kraju od dziesięciu lat. Naszą specjalizacją są wnętrza o unikalnej i niepowtarzalnej stylistyce. 
Nasz zespół to architekci wnętrz i architekci którzy korzystając z profesjonalnego zaplecza technologicznego są w stanie zrealizować każde wyzwanie projektowe. Tworzymy wnętrza od koncepcji przez dokumentację wykonawczą a skończywszy na wsparciu realizacyjnym w trakcie prac na budowie. Świadczymy również dodatkową usługę Zastępstwa Inwestorskiego.
Skupiamy się na wnętrzach prywatnych oraz publicznych za które otrzymaliśmy kilkanaście nagród w kraju oraz m.in. w USA. Są w śród nich takie wyjątkowe wyróżnienia jak Nagroda Architektoniczna Polityki, A'Design Award, Bryła Roku czy International Interior Design Award.
Założycielem pracowni są dyplomowany architekt wnętrz, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku Jan Sikora oraz Anna Sikora absolwentka Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

Poznaj więcej informacji o naszej pracowni w filmie lub artykule:

Back to Top