Pracownia powstała 10 lat temu i od początku działalności tworzy unikalne wnętrza o wyróżniającej się stylistyce. Każdy projekt na naszej stronie jest inny - to nie przypadek. Zrealizowaliśmy takich projektów z powodzeniem ponad 200 w całym kraju i za jego granicami. Najdalszy projekt prowadziliśmy na Karaibach, najbliższym jest nasza pracownia: loftowa i nastrojowa.
Jeśli chcesz zobaczyć naszą przykładową realizację to zobacz w tv wnętrza "Dzień Dobry TVN". Najpopularniejsze studio w kraju to nasz projekt i realizacja. Zrobiliśmy to wspólnie z naszymi sprawdzonymi wykonawcami. Są do dyspozycji naszych inwestorów by razem z nami zrealizować wyjątkowe i ciekawe aranżacje wnętrz prywatnych i tych na mieście.
Nasz zespół to architekci wnętrz i architekci którzy są w stanie zrealizować każde wyzwanie projektowe. Tworzymy wnętrza od koncepcji przez dokumentację wykonawczą a jeśli jest taka potrzeba to możemy całość inwestycji zrealizować pod klucz. Jako Inwestor Zastępczy bierzemy na siebie pełen proces realizacji zwalniając Inwestora z odpowiedzialności związanej z realizacją wnętrz. 
Od początku istnienia pracowni dostaliśmy ponad 20 międzynarodowych nagród w USA, Kanadzie, Niemczech i innych krajach. Otrzymaliśmy także Nagrodę Architektoniczną Polityki, Bryłę Roku oraz inne  nagrody krajowe m.in. nagrodę "Najpiękniejsze Wnętrze Polski 2021".

Założycielem pracowni są: członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i profesor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku Jan Sikora oraz Anna Sikora absolwentka Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

NASI KLIENCI:
Back to Top